KAIP VARTOTI PONĄ BAUBĄ?

„Ponas Baubas“ galite vartoti dviem būdais: 1. sukramtant ir užsigeriant stikline vandens ARBA 2. ištirpinus nedideliame kiekyje vandens ir užsigeriant vandeniu. Priemonę geriausia gerti apie 30 min prieš valgį du kartus dienoje po pusę rutuliuko ryte ir vakare.

Jei priemonės skonis tuščiu skrandžiu jums nėra malonus, "Poną Baubą" galite gerti 30-60 min po valgio. 

KAIP LENGVIAU IŠGERTI PONĄ BAUBĄ, KAD NESIJAUSTŲ KARTUMAS?

Priemonės sudėtyje esantis pelynas yra kartumynas, tad priemonė turi savitą, dėl kartaus pelyno ir aitraus gvazdikėlio jaučiamą skonį. Kad mažiausiai jaustumėte kartumą, priemonę  gerkite kaip rekomenduojama – po puselę, ją greitai, keliskart sukramtant ir gausiai užsigeriant vandeniu. Jei tokiu būdu priemonės išgerti nepavyksta, galite puselę padalinti į mažesnes dalis (kad būtų patogu nuryti po vieną) ir nuryti po vieną gausiai užsigeriant vandeniu.

KĄ DAR TURĖČIAU ŽINOTI NAUDOJANT PONAS BAUBAS?

Siekiant maksimalaus efekto naudojant „Poną Baubą“ rekomenduojame atsisakyti arba apriboti rafinuotų miltų, cukraus vartojimą, atsisakyti perdirbto maisto, pusfabrikačių. Kurso metu patariame  valgyti daugiau skaidulinio maisto, šviežių daržovių, vaisių, gerti pakankamai skysčių. Kartu su priemone pridedamas dovanų 21 dienos detoksikacijos kalendorius sveikos gyvensenos įpročiams ugdyti - pasistenkite juo pasinaudoti. 

KIEK LAIKO VARTOTI PONĄ BAUBĄ?

„Ponas Baubas“  rekomenduojama vartoti nepertraukiamai mažiausiai 21 dieną. 3 savaičių kursas yra skirtas 24 dienoms. Priemonė natūralios sudėties, tačiau vaistažolių negalima naudoti nuolat. „Ponas Baubas“  nepertraukiamai  galima naudoti ne ilgiau nei  1 mėnesį  laiko.

KAIP DAŽNAI GALIMA VARTOTI PONĄ BAUBĄ?

3 savaičių "Ponas Baubas" kursą rekomenduojame vartoti du kartus per metus. Pageidaujant priemonės kursą galite pakartoti po 2 mėn. pertraukos.  „Ponas Baubas“ Pelyno ir priemonių su pelynu nepertraukiamai  galima naudoti ne ilgiau nei  1 mėnesį  laiko.

AR PRIEMONĖ PONAS BAUBAS TURI ŠALUTINĮ POVEIKĮ?

Tai ne vaistas, „Ponas Baubas“ priemonė yra tik iš natūralių žolelių, prieskonių, sumaišytų su medumi, datulėmis, papildyta vitaminu A, tad pašalinių reiškinių nesukelia. Visgi priemonė netinka vartoti nėštumo bei žindymo metu, netinka turint virškinimo sutrikimų – opelių, žaizdelių skrandyje, turint padidintą skrandžio rūgštingumą (gali dirginti skrandį, padidinti rūgštingumą). Jei pajutote nemalonius pojūčius, skausmus virškinamajame trakte, nutraukite priemonės naudojimą.

ALERGIJOS! Priemonė netinka alergiškiems medui. „Ponas Baubas“  esantis pelynas (kartusis kietis) nėra priskiriamas prie alergenų, tačiau gali sukelti alergiją (gali pasireikšti alerginiu bėrimu ir kitais požymiais). Jei esate linkęs į alergijas, prieš vartojimą įsitikinkite, ar priemonė jums tinka ir nesukels neigiamų padarinių.

AR GALIMA VARTOTI KARTU PONĄ BAUBĄ IR DRAKONĄ?

Geriausia vienu metu naudoti vieną priemonę: prieš skaidulų vartojimą rekomenduojama suvartoti „Ponas Baubas“ kursą, po jo pradėti vartoti skaidulas lieknėjimui „Drakonas“. Nusprendus priemones naudoti vienu metu, tarp jų naudojimo rekomenduotume padaryti apie 3 val. pertrauką.

KAIP VARTOTI DRAKONĄ?

Skaidulos „Drakonas“ vartojamos sumaišius jas su vandeniu, jogurtu (galima keisti kefyru, pasukomis, sultimis, skaidulomis papildyti maistą, žaliuosius kokteilius). Produktą lieknėjimo tikslais rekomenduojame vartoti 2-3 kartus per dieną, gerti 30 min. prieš valgį arba vietoje vėlyvos vakarienės bei laikytis sumažintos energetinės vertės dietos. Vartojant priemonę būtina išgerti 1,5 – 2 litrus vandens per dieną! 

Kartu su priemone pridedamas rekomendacinis sumažintos energetinės vertės Mitybos planas, kad siekti lieknėjimo būtų lengviau. 

AR DRAKONAS PADĖS NUMESTI SVORIO?

Skaidulos, kaip pagalbinė priemonė, puikiai tinka norintiems numesti svorio. Skaidulos užpildo skrandį, suteikia sotumo jausmą, todėl tinka laikantis dietos ar norintiems nustoti užkandžiauti vakarais. Svarbu laikytis nurodytų rekomendacijų, kad priemonė būtų efektyvi svorio mažinimui: priemonę gerti 30 min prieš valgį, skaidulas vakare vartoti vietoje vėlyvos vakarienės, kurso metu gerti pakankamai vandens bei laikytis sveikesnės, mažesnio kaloringumo mitybos.

AR SKAIDULOS PADĖS SUREGULIUOTI ŽARNYNO VEIKLĄ?

Dėl skaidulinio maisto trūkumo racione nemažai žmonių kenčia dėl žarnyno veiklos sutrikimų: vidurių užkietėjimo, pilvo pūtimo. Skaidulos „Drakonas“ yra naudingos žarnynui ir teigiamai veikia visą virškinimo sistemą, padeda jam tinkamai funkcionuoti.

KIEK LAIKO UŽTENKA DRAKONO PAKUOTĖS?

Vienos skaidulų mišinio „Drakonas“ pakuotės  užteks 30 dienų vartojant po vieną arbatinį šaukštelį (5 g.) 2 kartus per dieną arba 20 dienų naudojant 3 kartus per dieną (tiek rekomenduojama naudoti siekiant sumažinti padidėjusį cholesterolį). 

KAS YRA GLIUKOMANANAS?

Gliukomananas (konjako mananas) – tai visiškai natūrali medžiaga, išgaunama iš Japonijoje augančio augančio  augalo Leopardinio amforalo šaknies. Šio augalo maistinės skaidulos išbrinksta skrandyje ir taip sukelia sotumo jausmą. Europos komisijos ekspertai patvirtino, jog gliukomananas padeda mažinti svorį. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant prieš valgį per parą 3 g gliukomanano trimis porcijomis po 1 g, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos (Oficialus šaltinis anglų kalba čia: EFSA Journal 2010;8(10):1798).

AR GALIMA VAROTI DRAKONĄ SERGANT DIABETU, ESANT PADIDĖJUSIAM CHOLESTEROLIUI, SKRANDŽIO RŪGŠTINGUMUI, KT.?

Turint sveikatos sutrikimų visada rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju. Tačiau vartojant skaidulas nepastebėta jokių pašalinių veiksnių esant šioms ligoms. Sudėtyje esančios skaidulos (gliukomananas) padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 4 g gliukomanano (skaisulų mišinį vartoti 3 kartus per dieną). 

ALERGIJOS! Priemonėje yra glitimo, todėl skaidulos netinka glitimui alergiškiems, jo netoleruojantiems žmonėms.

AR  SKAIDULOS DRAKONAS NETURI SPECIFINIO SKONIO IR NĖRA LABAI STAMBIOS?

Skaidulos yra  smulkios miltelių formos, todėl jas vartoti yra itin patogu ir paprasta, priemonė lengvai išsimaišo vandenyje, nevirsta į košelę, kas neretai būdinga kitiems skaidulų mišiniams. Skonis neutralus ir malonus, juntamas švelnus pipirmėtės aromatas, geriant su vėsiu vandeniu atrodo tarsi gertumėte gaivią žolelių arbatą.

AR JŪSŲ PRODUKTAI NĖRA SINTETIKA?

Mūsų produktai yra gaminami iš natūralių augalinių ingredientų. Mūsų tikslas yra išlaikyti tradicinius liaudies receptus, todėl naudojame tik kokybiškas sudėtines dalis. Esame tik už sveiką lieknėjimą ir sveikatinimąsi natūraliais būdais. 

 

KYLA PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ IR REIKIA KONSULTACIJOS? 

Paskambinkite tel. +370 624 04667 , atsakysime į kilusius klausimus bei padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią produktą.